About Vekitty! Nya ♥ =3

29. března 2012 v 20:58 | Vekitty
Ohanya, minna-nyan!
Tématem týdne je "Já" a tak jsme se jakožto autorky tohoto blogu rozhodly napsat každá něco o sobě. A v tomto článku se dozvíte něco o mně. "Něco" je ale opravdu slabý výraz, protože já, když se rozepíšu, tak toho je hodně ;).

Přezdívka/Jméno: Mitsui Reina (光井れいな)
Přezdívky: Vekitty, Amu-chan, Reina-nyan
Datum narození: 6.4.1999
Výška: 161 cm
Jazyky: Čeština, Angličtina, Němčina, Japonština, Čínština, Korejština
Koníčky: hudba, zpěv, tanec, blogování, četba, anime & manga, překlad, psaní povídek, móda, beauty, kreslení, vaření, filmy/dorama, nakupování
Oblíbená barva: růžová, fialová, černá, bílá
Oblíbené zvíře: kočka, kůň
Oblíbená květina: Gerbera
Oblíbené období: léto
Oblíbená hudba: H!P, Morning Musume, Buono!, AKB48, Girls' Generation, Danceroid, Sandara (2NE1)
Oblíbená píseň: Kiss (Sandara, 2NE1), Gee (Girls' Generation), Renai Hunter (Morning Musume), DEEP MIND (Buono!), C / C 「Cindrella Complex」 (High King), DESTINE LOVE (High King)
Oblíbaná slova: kyaa!, nya, love, lovely, neko, kitty, heart
Oblíbený citát: Přátelství může skončit láskou, ale láska nemůže skončit přátelstvím...
Oblíbené jídlo: chicken curry, špagety po boloňsku, ryby, mořské plody, pizza, lasagne, čokoláda, zmrzlina, broskev, meruňka, jahody
Oblíbené pití: horká čokoláda, kafe, latte, ovocný čaj, zelený nebo bílý čaj, kofola, voda
Neoblíbené jídlo: ananas, zelené papriky, houby, kopr, fazolky, celer
Má ráda: roztomilé věci
Bojí se: hmyzu, když je sama


Abych to trochu víc rozvinula, napíšu sem pár takových bodů, které bych vám chtěla trochu přiblížit.

Jméno
Jméno Mitsui Reina je složeno ze jmen mých dvou oblíbených zpěvaček a to jsou: Mitsui Aika a Tanaka Reina ze skupiny
Morning Musume. Jméno Reina se mi líbilo už moc předtím, než jsem se o MoMusu začala zajímat. V překladu to znamená něco jako "zvuk klenotů" :)

Přezdívky
Vekitty je asi má nejznámější přezdívka, protože mě tak oslovují lidé ze školy a to je taková valná většina. Amu-chan mě přezdívají lidé zasvěceni do světa anime Shugo Chara! a Reina-nyan mi říká jen málokdo a málokdy :)

Jazyky
Čeština mi jde. Nemám se za co stydět. Mám jí za jedna :) Občas se ale objeví menší renons (známe to všichni) a mám v něčem chybu jak Brno :D Pokud jde o angličtinu, nebudu se moc vyjadřovat. Z ní mám také jedničku. Občas mi ale leze krkem :) Němčinu se učím teprve prvním rokem a mám ji jako volitelný předmět. Upřímně jí moc času nevěnuji ^u^. To Japonština je už trochu jiný kafíčko. O tu jsem se začala zajímat asi tak jako má starší sestra Nik-chan. Čili tak před čtyřmi roky. Ona má lepší gramatiku, já zas slovní zásobu :) Co se týče Korejštiny a Čínštiny... jsem naprostý začátečník. Neumím z toho skoro vůbec nic, ale pár slovíček by tam bylo. Musím se do toho víc položit =)

Teď vám povím něco o svých zájmech, neboli koníčcíh. Vezmu to bod po bodu =)

HUDBA
Věc, bez které bych nepřežila. Představa, že by nebyl den, kdybych si nenasadila sluchátka nebo nepustila jakoukoli hudmu, mě děsí =). Já hudbu totiž strašně moc miluju. No řekněte. Kdo z vás by se bez ní obešel? Asi nikdo =) Pro mě je to součást života. Nejradši mám J-pop a K-pop. Více ale poslouchám ten J-pop. Místo v mém srdci si už pár let drží Buono! a Morning Musume. Zkrátka dvě skupiny organizace Hello! Project. Prakticky ujíždím na celém H!P =). Úžasnou skupinou jsou také AKB48 a Danceroid. Nejsem sice jejich velký fanoušek, ale když se mi od nich zalíbí nějaká moc pěkná píseň, jsem schopná si ji přehrávat dokola a dokola =) Zkrátka jak už jsem řekla - bez hudby bych nepžežila =)

ZPĚV
Nenavštěvuji žádnou hodinu sólového zpěvu. Chodím do školního sboru, který mám v pondělí a ve středu a trvá tak hodinku. A to vám povím, my jsme elita. Naše hlášky o zkoužkách občas zabíjía my pak nejsme schopný zpěvu jenom takovýho toho krákání a tlemení se přitom =) Také navštěvuji komorní sbor, který navštěvujou spíš starší holky než já a připadám si mezi nimi jako čerstvě vylíhnuté kuře =) Ale nejradši provozuju zpěv doma. Zalezu si do svého pokojíčku a tam zpívám písně podle nálady. Když nikdo není doma, pustím si to pořádně nahlas a nevydržím u toho bez tance.

TANEC
Další položka na mém imaginárním seznamu s názvem "věci, bez kterých se neobejdu". Nejradši mám různé sestavy. Konkrétně od Hello! Projectu nebo taky AKB48. Mou oblíbenou je kupříkladu "Our Songs" od Buono! nebo "Kimagure Princess" od MoMusu. Také se krátkou dobu věnuji zumbě. Tu nejradši tancuji na píseň "Waka Waka" od Shakiri. Opravdu ráda tancuju různé společenské tance. Asi před dvěma roky jsem navštěvovala takový menší kurz společenských tanců a naučila se tam asi tak deset základních kroků a různých variací. Po nějakém čase začala má starší sestra chodit do tanečních a já se na ni občas zašla mrknout. Tam se mi většina tanců oživila a když byla prodloužená nebo věneček, byla jsem skoro pořád na parketě =) Nejradši mám asi Cha-chu a Tango =) Zvlášť na remix písně "Hey, Sexy Lady" je tango úžasnej zážitek.

BLOGOVÁNÍ
Suprová aktivita. Sice jsem občas s aktivitou trochu pozadu, ale když mě to zrovna chytne, jsem nepříčetná. Mívala jsem pár blogů o H!P nebo o anime a manze. Už ani popravdě nevím, kolik jich bylo =) Jediný blog, na kterém teď pracuji, je tento. Hodlám si založit znovu svůj vlastní. Až bude, přidám ho ;)

ČETBA
Ráda čtu. Ale jenom to, co mě fakt baví. Takže když mám mít do školy nějakou povinnou četbu, zrovna dvakrát se mi do toho nechce. Nejradši mám knížky, které jsou psané v "ich formě". Tou nejskvělejší řadu knížek, kterou jsem kdy četla je "Škola noci" od P.C a Kristin Castové =) Upíry mám fakt ráda a tenhle děj prostě nemá chybu =) Čtu i o hodinách, když mě zrovna nebaví látka a učitelé si toho absolutně nevšímají =) Myslím, že jsou rádi, ýe se ještě vůbec najde nějaký jedinec, který čte =)

ANIME & MANGA
Kdybych se ve svém životě měla něčeho vzdát, tak to tohle rozhodně nebude. Na anime se dívám skoro od 5 let. Pokémony a Naruta z nás viděl každej, tak co =D ! Momentálně mám moc ráda "Bokura ga Ita", které je to nejsmutnější anime, co jsem kdy viděla :'( ;(. Potom mám moooc ráda Shugo Chara! a Vampire Knight, nedávno jsem dodívala Skip Beat, také jedno z nejhezčích anime. Ty, co jsem vyjmenovala jsou asi moje nejoblíbenější =) Pokud jde o mangu, tak vítězí asi Shugo Chara!, Vampire Knight, 7kiss a You're My Girlfriend.

PŘEKLAD
To je trochu víc věcí. Nejčastněji to jsou překlady písní =). Za nimi to je překlad mangy, na kterém se už pracuje a taky trochu překlad anime, který jsem ještě ani pořádně neodstartovala =) Však já začnu, ale zatím toho opravdu hodně =)

PSANÍ POVÍDEK
Tohle mě taky moc baví =) Mám rozepsaná asi 3 nebo 4 povídky =) Jedna už má dlouhé 3 díly a ty další se teprve rýsují =) Víc vám radši psát nebudu, nebo ještě prozradí mnějaký důležitý fakt =)

MÓDA & BEAUTY
Jo. Na tohle si taky potrpím =D. Když mám jen něco drobálinko špatně, šílím =). Strašně ráda si v časácích čtu ty různý věci, který pomáhaj na všechno možný. Zkrátka když je na mě něco špatně, snažím se to za každou cenu napravit (i když člověk fakt nemůže bejt bezchybnej).

KRESLENÍ
Kreslení mám moc ráda. Někdy se mi vede, někdy ne =). Chce to štěstí a (ehm) volnoui mysl =D. Už tedy nekreslím tolik jako dřív, ale asi bych měla zase začít, protože se díky tomu dokážu bezvadně odreagovat a navíc mě to trochu mrzí, že už nekreslím tak intenzivně =) ...

VAŘENÍ
Jen pro začátek... Nejsem na to žádnej expert! =D Jen mě to oprabud baví a mám z toho radost, když někomu udělám nějaké jídlo a ono mu to chutná! =D Taly je to super odreagování a přivádí mě to na jiný myšlenky, když mám občas víc starostí =)

DORAMA/FILMY
Strašně ráda zasednu k televizi nebo k počítačí s hrnkem čehokoli teplého a sleduji nějaký film nebo dorama. Filmy nesleduji jen jpaonské nebo korejské. Mám ráda třeba srdcelomný "Titanic", u kterého brečím, i když ho vidím podesáté (no vidět slaďouška Leonarda Di Capria, jak padá na dno Atlantiku je fakt k pláči, ale nemyslete, nekoukam na to, kdy můžu. Je to jen moc hezkej film, ale koukat se na to nedá pořád -_-"), dále bojovného Jackieho Chana, jak nakopává zlosynům zadky až po lehce praštěný "Někdo to rád blond" =D. Pokud jde o dorama, nejvíc mám ráda japonské "Hana Kimi" a korejské "Boys Before Flowers".

NAKUPOVÁNÍ
Tak myslím, že v tomhle nejsem sama =). Mám strašnou tendenci nekupovat každou blbost, kterou spatřim =D. Většinou jde o roztomilý blbůstky, kterými si chci vyzdobit pokoj. Nejradši ale nakupuji oblečení a doplňky. To je moje parketa, i když bych nejradši uškrtila lidi, který udávaj ceny ve znčkovejch obchodech, protože když vidim nějaký krásný triko na jedno rameno, stojí celé mé jmění =( V takovém případě spoléhám na Vietnamský obchod ;)

To je z mých koníčky asi vše, co jsem vám chtěla podrobněji přiblížit =)

Teď ještě něco co o mě říkají ostatní:
- Jsem prý velmi přátelská a milá (jo, snažím se i když by si občas někdo zasloužil prohodit zavřeným oknem) a taky, že jsem pěkně praštěná a puberta se mnou tříká do všech světových stran ^w^
- Že když zrovna nechci někoho probodnout vražedným pohledem, nebo nemluvim hluboko jak, člověk, kterej se topí v záchodě, jsem roztomilá (haha =D). Jo, to už jsem slyšela, ale mám o tom svůj názor =D
- Jojo... jako každá holka jsem zamilovaná o lidé mi říkají, že z toho úplně šílím =D

A něco málo a mé vizáži =D:
- Mám takové emm... šedo-zeleno-modré oči =)
- Hnědé vlasy (barvené =D)
- Neustále něco slazené s mými oblýbenými barvami =)
- Dělám si různé šílené účesy, ale občas dám přednost krásným lokýnkám =)

No jo... možná jste si mě představili trochu jinak, možná ne ... To je na každém =) Jesli na mě máte nějaké otázky, můžete psát do komentářů. Je to šíleně dlouhej článek a jsem zvědavá, kdo si ho přečtě =)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eni-chan Eni-chan | Web | 29. března 2012 v 21:48 | Reagovat

Líbí se mi tvůj popis sama sebe. Napsala jsem taky článek (ještě jsem ho nezveřejnila), ale pojala jsem ho úplně jinak. Tak pokud budeš chtít, můžeš si ho přečíst. Jinak moc chválím blog, je krásný! ^^ Bye bye

2 Hachiko Hachiko | Web | 29. března 2012 v 21:49 | Reagovat

WOW! :O tak to je divné! Přečetla jsem to celé a to co si napsala tak se naprosto shoduje semnou až na titanic a anime protože jsem ani jedno z nich nevidela. Teda Vampire Knight ano, ale nebavilo mě to -.-"....

3 maky-chan maky-chan | Web | 29. března 2012 v 21:57 | Reagovat

Já přečetla *šíleně se hlásí, co by kdo chtěl, je večer a už jí trochu jebe*
Vypadáš velice sympaticky a asi se sem budu velice často vracet, i když tvůj životní styl je opak toho mého, jak se zdá :D už podle článku na téma :D /pokud chceš, můžeš mrknout i ke mně :D

Určitě se sem vrátim :) už si tuhle stránku dávám do záložek, vidíš? :D

4 Vekitty Vekitty | Web | 30. března 2012 v 7:48 | Reagovat

[1]: Arigatou, Eni-chan ^u^ Přečtu si  iten Tvůj článek ^w^

[2]: Páni Hachi, tak to máme hodně společného. Ty taky tančíč společenské? =3

[3]: To s tou šíleností je pravda =D Děkuji, snažím se =D A děkuji za "záložkování" =D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama