NANA - Informace

25. března 2012 v 18:51 | Hachiko

Název japonsky/ anglicky/ česky: NANA
Režisér: Morio Asaka
Rok vydání: 2006/2007
Žánr: romantika, hudba
Filmy: 2
Počet episod: 47

Vše začíná dívkou jménem Komatsu Nana (Hachiko).Cestuje za svým přítelem do Tokya, zároveň si tam chce najít práci, bydlení atd. Když nastoupí do vlaku všude bude plno a jedno jediné volné místo bude vedle dívky o které si bude Hachiko myslet že je rocková hvězda. Rocková hvězda se stejným jménem-Nana.Nana cestuje do Tokya se snem stát se opět zpěvačkou a dát dohromady jejich starou skupinu. Hachi si k ní teda přisedne…cestou si povídají, ale až vlak dojede jejich cesty se rozdělí..až do jedné chvíle. Hachi si půjde vybrat nový byt. Když se s jejím "průvodcem" dostanou do bytu, který se jí hrozně moc zalíbil, bude si ho chtít koupit. Ale je tu jeden zádrhel -ten byt si o trošku dřív prohlédla jedna dívka, která si ho chce taky koupit. Hachi dívka příjde docela povědomá, když se ta dívka otočí Hachi pozná o koho jde…Je to Nana. Obě dívky se tedy nakonec rozhodnou že v něm budou bydlet obě dvě. Dvě odlišné bytosti,každá má svůj sen,totální protiklady, ale přesto se sblíží tak, že si život sama bez té druhé nedokážou představit.
Když se Nana chystá obnovit svou starou skupinu Blast, budou tam všichni..až na jednu osobu…Rena..bývalou lásku Nany, který je momentálně člen skupiny Trapnest.
Hachi,která si začíná všímat, že se její přítel Shoji začíná chovat docela podivně, se dozví že její milovaný přítel má novou známost. Hachiko je z toho na dně,ale až do doby kdy se skutečně naživo, díky Naně setká s Takumim, členem skupiny Trapnest, do kterého je Hachi totální blázen. To ale ještě neví, že ji miluje jedna blízká osoba - Nobu, jeden z Naniných nejlepších kamarádů, taky patřící do skupiny Blast.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama