Fukui Mai

7. dubna 2012 v 19:41 | Hachiko |  J-POP


Mai se začal zajímat o hudbu v 8. třídě, když uslyšela album Hanson. Ke konci roku nižší střední, založil kapelu s jejími přáteli a měla na starosti bicí. Když byla na univerzitě v 18 letech začala usilovat stát se profesionální zpěvačkou a sestavila novou kapelu a začal psát vlastní texty. Její první písemná píseň, "Lucky", byla později propuštěna jako její druhý singl.
V roce 2004 Fukui byla zpěvačkou místní kapely v Kjótu. Po uvolnění dvou alb s kapelou, odešel aby se stala sólovou umělkyní v roce 2006.
V roce 2007 poslala své první demo nahrávku do Avex a její současné vedení agentury aby si jí všimli. Přestěhovala se do Tokia v únoru a tři měsíce později TBS jí nabídl možnost zpívat pro Koizora, TBS je velmi očekávané drama série z roku 2008. Píseň, balada s názvem "Ai no Uta", byl propuštěn jako jejího debutový singl.
Dne 3. března 2009, Fukui vydala své debutové album, "MY SONG FOR YOU", který obsahuje všechny její jednotlivé zprávy. A na konci 28. července 2010 vydala její 2. album s názevm "Lucky Charm". 15. září 2011, bylo potvrzeno, že Mai bude zpívat Final Fantasy XIII-2 novou ústřední melodii pro PS3, která je nazvána "Yakusoku ne Bashou".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama