Červen 2012

BigBang

30. června 2012 v 20:09 | Hachiko |  K-POP

Původ: Jížní Korea
Žánr: K-POP
Členové:
G-Dragon (vůdce)
TOP
Taeyang
Daesung
Seungri
O Skupině:
Big Bang (BB) je populární jihokorejská chlapecká skupina pod vedením YG Entertainment. Vznikla v roce 2006. BigBang byli označeni jako "revoluční skupina korejské hudební vlny" pro svou jedinečnnost vznikl nový hudební a módní styl.

Od roku 2009 - 2010, Big Bang rozšířili své úsilí až do Japonska. Japonští fanoušci chtěli vidět ještě něco víc. Stali se první zahraniční skupinou, která udělala velkou novinku a za to získlai ocenění od japonské Cable vysílací stanice a "Best New Artist" na MTV Japan. Uprostřed jejich Japonských skupinových akcích, členové se rozvětlili na sólové aktivity. Taeyang, G-Dragon a Seungri vydali sólová alba. G-Dragon a TOP spolupracovali na albu v rámci jednotky GD a TOP. Seungri a Daesung se objevovali v televizních dramatech a muzikálech. T.O.P se stal velmi uznávanou filmovou hvězdou.

Po téměř dvouleté přestávce v Koreji, BB v roce 2011 se sešli s jejich úspěšným albema Tonight. V roce 2012 Big Bang vydali mini album 5. Alive in Korea and Japan. V současné době se vydávají na své první cestě kolem světa. Navštíví 25 měst v 16 zemích.

Fanoušci BB jsou známi jako VIP.


*Já, jako jejich faninka jsem hlasovala každý den na MTV pro ně a jak jsem dnes zistila tak s eto vypaltilo! BB jsou na 1. místě v žebříčku WISHLIST. Ale jak jsem si četla příspěvky v diskuzy, tak se našli i tací, kteří jen závidí BB, že s etam umístili. Je mi líto, ale prostě americké písničky jsou pořád dokola... Chtělo to změnu! ^^~!*

Perfume

30. června 2012 v 19:44 | Hachiko |  J-POP

Původ: Japonsko
Žánr: J-pop / electropop
Členové:
Ayano Omoto
Yuka Kashino
Ayaka Nishiwaki
O Skupině:
Perfume je japonská dívčí skupina, která zpívá ve stylu electropop. Skupina přešla ze svého stylu na elektronický taneční pop. Skupina pochází z Japonska (Hirošima). Jejich nejznámejší písnička je Nee~, Chocolate Disco a Natural ni Koishite. Dokonce s eukázalo, že Korejská popová skupina KARA je jakousi bojovnou skupinou a protože píseň od Perfume byla populárnější než jejich Mister, rozhodli s evydat další píseň Jumping, která vyšla ve stejný den jako písnička Nee~ od Perfume.

*Skupina není moc známá, což je tedy škoda protože mají skvělé písničky. Jenomže ty jejich nejlepší se těžko hledají protože když si zadáte "Perfume" mnohdy vám to najde něco jiného.*

Hachiko je zpět!

30. června 2012 v 19:26 | Hachiko |  Vzkazy
Minna! Minna!
Gomen, že jsem nic nepřidávala! Gomen~!!!...

Však to, ale znáte. Někdy není nálada a nebo nemáte čas. Já měla menší problém se známkama ve škole takže jsem nestíhala. A to hlavně díky mému blogu. Tedy bývalému blogu. Už žádný blog na blog.cz nemám. Jen tady jsem spoluadminka. No, ale zpět tedy k omluvám a k tomu co vlastně chci napsat.
Ještě jendou sevám omlouvám, ale už jsem nevěděla o čem psát a pak jsem uplně zapoměla, že jsem vlastně někde spoluadminka. No, ale jak to tak vypadá tak mi slunce zřejmě přehřálo mozek takže veškeré starosti ze školy celá škola mi "vytekla" z hlavy. Ještě, že tak! No a tak se tedy díky těmto rychle utíkajícím prázdninám vracím zpět na svou pozici! Za dnešek bych rozhdoně chtěla ještě něco stihnout napsat a pak v dalších dnech se uvidí. Jsem ráda, že jsem se konečně schopila a začnu zase blogovat. ^^~...
Tak to bylo zřejmě vše!
Bay! Hachiko~


Bleach

6. června 2012 v 8:29 | nik-chan |  Anime & Manga
Konnichiwa~! Nějak to tu upadá a já jsem nemocná, tak jsem si řekla, ža se taky truchu budu činit ^^


Takže mi dovolte, abych vás přivítala v novém světě! Nebo spíše světech, které pro nás vytvořil Tite Kubo. :D Pro tuto návštěvu nebudete potřebovat ani mapu ani kompas. Věřím, že vám bude stačit pár základních pojmů.
  • Skutečný svět je ten, který známe i my.
  • Pokud někdo ve skutečném světě zemře, jeho duše se tu stále potuluje. Pak přijdou Shinigami a vykonáním duševního pohřebu je pošlou do Společenstva Duší. Obyčejní lidé je nevidí, protože nemají reiatsu (=duševní energie)
  • Prázdní (hollow) jsou duše, jejichž život ve Skutečném Světě skončil v trápení a depresích. Požírají normální duše. Pokud se nějaký takový objeví, Shinigami ho zabijí, tím duši osvobodí a pošlou ji do Společenstva Duší. Obyčejní lidé je nevidí.
  • Společenstvo duší je svět, kde žijí Shinigami a pohřbené duše. Dalo by se to tak trochu přirovnat "nebi". Zde jsou Shinigami v městě Seireitei rozděleni do 13 Obranných Divizí.
  • Hueco Mundo je svět, kde žijí Prázdní. Dalo by se to přirovnat k "peklu", ačkoliv je Hueco Mundo jedna velká noční poušť s obrovskými podzemními prostorami.
Kurosaki Ichigo je normální student vyšší střední školy žijící v menším japonském městě Karakura. Tedy, pokud přehlédneme skutečnost, že je schopen vydět duchy...
Ne, tuhle skutečnost nelze přehlédnout, protože právě tahle skutečnost naprosto změní jeho svět, když se jednou u něj doma zjeví Shinigami jménem Kuchiki Rukia, kvůli tomu, že vycítila Prázdného. Ten tam přijde chvilku po ní a začane se sápat na Ichigovu rodinu. Rukia je zraněná a jediná možnost, jak zachránit jeho rodinu je stát se Shinigami. S tímhle nápadem přijde Rukia. Ichigo se musí nechat probodnout jejím mečem skrz na skrz. Rukia ještě řekne, že buď to vyjde anebo oba zemřou. Lákavá nabídka, že?
Vzhledem k tomu, že anime má přes 300 dílů, tak vám asi došlo, jak tato situace dopadne. Ichigo se stane Shinigami.

Jenže! Dát své shinigami schopnosti smrtelníkovi je prý velký hřích! Proto přichází na scénu kapitán šesté obranné divize Kuchiki Byakuya (Rukiin starší jakoby bratr) a jeho zástupce Abarai Renji (Rukiin kamarád z dětství). Odvedou ji zpět do Společenstva duší na... popravu. Tento rozkaz vydalo Centrum 46, které rozhoduje o všem. Anebo ne?

Ichigo a jeho kamarádi - Ishida Uryuu, Inoue Orihime a Yasutora Sado - se vydají do Společenstva duší Rukiu zachránit.

Ve Společenstvu se ale dějí divné věci. Centrum 46 vydává podivné rozkazy, kapitán páté obranné divize Aizen Sousuke je nalezen přišpendlený na zdi něčí katanou a úsměv kapitána třetí obranné Ichimaru Gina je čím dál tím záhadnější.

Co se děje? Koukněte se a uvidíte.

Hudba

OSTBleach Character SongsBleach Breathless CollectionConcept Albums
OST 1Série 01Série 01BuriCon ~Bleach Concept Covers~
OST 2Série 02Série 02BuriCon ~Bleach Concept Covers 2~
OST 3Série 03Série 03-
OST 4Série 04Série 04-
--Série 05-
--Série 06-