Září 2012

Elva Hsiao - Honey Honey Honey

28. září 2012 v 13:49 | Hachiko |  Překlady (CZ)
Zřejmě zůstanu u překladu japonských nebo korejských písní.. Jak jsem zistila tak tchajwaiština (nevím jak se to píše.. :?) i čínština je velmi těžký jazyk :"D..Alan - Ashita e no Sanka

28. září 2012 v 13:19 | Hachiko |  Překlady (CZ)
Konnichiwa~! Tak dlouhá nekativita, že ano? Vím, přidala jsem za tento měsíc pouze 2 články (tento 3), ale nestíhala jsem...
Tak aby jste si nemysleli, že jsme nic nedělala tak tady máte překlad, který můžete znova najít na mém profilu na karaoketexty.cz ^^..


2NE1

24. září 2012 v 19:19 | Hachiko |  K-POP
Původ: Korea
Žánr: K-POP
Členové:
CL
BOM
MINZY
SANDARA (DARA)

2NE1 je jihokorejská dívčí skupina vytvořená YG Entertainment. Ve skupině jsou 4 členky. CL, Minzy, Bom a Dara.
Název skupiny 2NE1 je zkratka pro "nový Vývoj ve 21. století".

Skupina byla poprvé uvedena v tisku na konci roku 2008. Je to dívčí verze skupiny Big Bang, která je také ve stejné společnosti. Původně ve skupině měli být pouze tři členové - CL, Bom a Minzy, ale průběhu měsíce YG uvedl, že se ke skupině připojí i Sandara (Dara).
Název skupiny byl původně oznámen jako "21"; Nicméně, vzhledem k objevu zpěváka se stejným názvem musela skupina rychle vymýšlet nové jméno,nakonec se teda přejmenovali na "2NE1".

Historie:
Jejich uplně první píseň, ve které se skupina objevila byla "Lollipop".
Ale píseň díky, které si udělali jméno byla "Fire". Píseň má dvě verze videoklipu - "Space" a verze "Street" - vydána ve stejný den. Videa získala více než jeden milion sledovanosti za den.

Díky on-line statistikám se zjistilo že jméno skupiny se stávalo nejvíce nejvyhledávanější na internetu.Tato skupina byla také odměněna na "Cyworld Digital Music Awards",jak s "Lollipop "tak i s" Fire".Tyto skladby se stali za měsíc tak úspěšné že získali další cenu "Rookie of the Month" za květen 2009. 2NE1 vystupovali na Asia Song Festival v září 2009, vedle nich účinkovali Big Bang, Super Junior a Girl's Generation. Dne 1.července vydala skupina název písně ze svého prvního mini-alba s názvem "I Don't Care".

Jejich, ale nejpopulárnější píseň je I'm the best, která vyšla v červnu 2011 a má více jak 50 mil. shlédnutí. Jejich nejnovější píseň je I Love You, která se dost liší od jejich předchozích písniček.

Aktuálně:
Skupina se letošní rok objevila na českých obrazovkách v reklamě na Adidas Original.

*Je to můj referát do hudebky takže jsem si vše hledala a překládala sama!*

Hangry & Angry

24. září 2012 v 19:09 | Hachiko |  J-ROCKPůvod: Japonsko
Žánr: J-rock/pop
Členové:
Hitomi Yoshizawa (Hangry)
Rika Ishikawa (Angry)

O Skupině:
Hangry & Angry je japonské pop-rockové duo, které vzniklo v roce 2008. Duo se skládá z bývalé členky skupiny Morning Musume = Hitomi Yoshizawa ("Hangry") a Rika Ishikawa ("Angry"). Skupina spolupracuje s obchodní módou na Harajuku , která prodává módní návrhářka h.Naoto. Jejich styl je něco mezi Gothick lolitou a Visual Kei.
Duo bylo oficiálně oznámeno prostřednictvím otevření jejich MySpace účtu v říjnu 2008.
Jejich první mini-album bylo s názvem "Kill me Kiss Me".
Své první zahraniční turné měli v Evropě v dubnu.

Některé jejich songy:
Kill me Kiss me
Top Secret
Angelia
Wall flower
Giza Giva
Shake me
Doubt
Sadistic Dance
Mr. Monkey

Lady madonna: